Úvod

Svatební šaty

nevesta

Svatební salony pro Brno

Svatební salon CHANTAL v Brně a Třebíči působí na trhu již od roku 2000. V průběhu let jsme rozšířili nabídku našich služeb od svatebních šatů a svatebních obleků po komplexní servis pro nevěsty i ženichy.

Svatební šaty Brno

CHANTAL nabízí bohatý výběr svatebních šatů od elegantně jednoduchých až po bohaté toaety pohádkových princezen. Na své si přijde skutečně každá budoucí nevěsta.

Exluzivně nabízíme kolekci svatebních šatů AGNES, které byly oceněny pro rok 2011 a 2012 na mezinárodním veletrhu svatebních šatů v Essenu jako svatební šaty roku. Modely Agnes jsou vyjímečné svým vypracováním, stylem a elegancí. Exkluzivní látky z Francie, Itálie a Japonska vytvářejí jejich lehkost, jedinečnost a krásu.

 

Ve svatebních salonech CHANTAL najdete více než 300 modelů, pokud si z aktuální nabídky nevyberete, je možné nechat si svatební šaty ušít. Nabízíme svatební šaty ve všech velikostech (34 až 52) a dokonce i pro nastávající maminky. Využijte naší nové služby a nechte se hýčkat i ve svůj svatební den. Krásný účes, profesionální nalíčení a ustrojení do svatebních šatů, a to vše pod jednou střechou.

Svatební doplňky

Pánské obleky

Nezapomínáme ani na pány, kteří mouhou vybírat z rozsáhlého sortimentu pánských obleků, fraků a žaketů. Obleky půjčujeme i šijeme na zakázku k odkoupení (cena cca 6500,- Kč).zenich

Naleznete u nás příjemné prostředí, proškolený a usměvavý personál, který Vám pomůže připravit Váš MEGA den přesně podle Vašich představ a bez jediné chyby.

Na Vaši návštěvu se těší svatební salon CHANTAL.

Comments are closed.